• Paylaş :
hakkimizda

Yıldız Yapı İnşaat&Dekorasyon  1992 yılında kurulmuştur.
23 yılı başarı ile geride bırakmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
Bu süreç itibari ile, faaliyet alanlarını genişleterek “Genel Müteahhitlik” olarak da faaliyet sergilemeye başlamıştır. Modern Ekipman, Dinamik Kadro
Yıldız İnşaat ve Dekorasyon, yenilenmiş modern ekipmanıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Geçen 23 yıllık serüvenin her aşamasında kendini yenileyen insanlara ve doğaya saygılı bir kuruluş olmuştur. Bugün ise sizin bir çok projenizde aranan ekipler arasında yerini almıştır.
Bu faaliyetlerimize renk katmak adına;
Şirketimizin, ticari hayata bakış sloganı “ SORUMLULUĞUN SÜREKLİLİĞİDİR.”
Şöyle ki, ortalama 10 yıl önce yapmış olduğumuz inşaatlardaki musluk arızaları dahi şu an itibariyle tarafımıza bildirildiğinde ekiplerimiz derhal oraya yönlendirilip en kısa zamanda sorun tarafımızdan çözümlenmektedir.
Hiçbir zaman“ Bizim sorumluluğumuz geçmişte kaldı “ dememekteyiz. Bu güne kadar ki İnşaata bakış açımız ve sorumluluğumuzun, biz şirket sahiplerinin yaşamı boyunca devam edeceğini, bu sorumluluk tavrımızın hiçbir zaman değişmeyeceğini şimdiden beyan ve taahhüt ederiz.
Toplam Kalite Yönetim Politikası :
Şirketimiz, ilk önce kişilerin can güvenliğine ve huzura önem vermektedir. Bunun için de, günümüz koşullarında bilgi ve teknoloji alanında yaşanan büyük gelişmeler şirketimiz tarafından günlük takip edilmekte ve en son teknolojilerin kullanıldığı yaşam alanları inşa etmek için azami gayret gösterilmektedir.
Siz müşterilerimiz artık daha bilinçli, daha bilgili hale gelmiş ve beklentileriniz en üst seviyeye ulaşmıştır. Artık sizlerin beklentilerini karşılamak yeterli olmamakta beklentilerinizin de ötesine geçmek gerekmektedir. Değişim hızı artmış, özellikle teknoloji alanında yaşanan gelişmeler önceden hayal bile edilemeyen akıllı binaların inşaasını ve uygulamalarını mümkün kılmıştır.
Şirketimizin bu güne kadar ayakta kalabilmesi, inşaat sektöründe siz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun binaların üretimi ve hizmetin sağlanmasıyla gerçekleşebilmiştir. Bu sebeple, şirketimiz için, tasarım aşamasından başlayarak üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli iyileşmeyi hedefleyen Kalite Yönetim Sistemi’nin uygulanması olmazsa olmaz bir şartı olmuştur.